Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Arma Restaurant’ın deneyimli ekibi ve İtalyan mimarisinin ilham verici atmosferi ile hayallerinizin düğünü gerçek oluyor. Arma Restaurant, etkileyici konumu, muhteşem Kaleiçi Yat Limanı deniz manzarası, şehir merkezi konumlarına uygunluğu ile mükemmel bir düğün için tüm potansiyellere sahiptir. Rüya gibi yıldızlarla süslenmiş gece düğününün tadını çıkarmak isteyen gelinler, usta şeflerin en lezzetli tarifleriyle zenginleştirilmiş alternatif menüler eşliğinde hayal ettiğiniz bir yerde sizi bekliyor.

Nişan Organizasyonu

Farklı konsepiyle ve deniz manzaralı terasıyla Arma, sizlere hayallerinizdeki gibi bir nişan organizasyonu sunuyor. Evliliğe giden yolda çiftler ve aileleri için özel olan bu gecede mutluluğunuzun mimarı Arma oluyor. Profesyonel hizmet anlayışıyla Arma’nın güler yüzlü ekibi sizin için muhteşem bir kutlama töreni hazırlarken size sadece bu özel günün tadını çıkarmak kalıyor. Eşsiz Kaleiçi yat limanı manzarası ve Akdeniz’in mavisiyle birleşen terasıyla unutulmaz bir nişan kutlaması sizleri bekliyor.

Nikah Organizasyonu

Arma’da güler yüzlü ve işinin profesyoneli ekibimizle en ince ayrıntısına kadar, nikah organizasyonunuzun planlamasını yapıyoruz, size sadece bu mutlu günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Arma farklı konseptiyle sizlere ve misafirlerinize daha fazla deneyim fırsatı sunuyoruz.

Rezervasyon

REZERVASYON TALEP FORMU

  Özel lezzetler sunan menümüzü keşfetmek için

  GELİN

  Selçuk Mah. İskele Cad. No:75 Kaleiçi Yat Limanı Muratpaşa, Antalya / TÜRKİYE

  ARAYIN

  0 (242) 244 97 10

  0 (242) 244 97 11